Apple

iPhone 2007 року продали на аукціоні за $190 тис

Shutterstock

"Оригінальна 4-гігабайтна модель вважається "Святим Граалем" серед колекціонерів iPhone"

Мобільний девайс iPhone першого покоління, який випустили у 2007 році, продали на аукціоні за $190 тис, передає "Дивогляд" із посиланням на cbsnews.com.

Після 28 ставок на аукціонах LCG модель на 4 ГБ продали у 400 разів дорожче, за початкову вартість смартфона – $190 372,8. У лютому-2023 ще один iPhone 2007 року продали за $63 356.

"Оригінальна 4-гігабайтна модель вважається "Святим Граалем" серед колекціонерів iPhone. Його надзвичайна рідкісність безпосередньо пов'язана з його обмеженим виробництвом", – написав LGC Auctions у своєму лістингу для останнього продажу.

Стартова вартість лоту становила $10 тис. Представники аукціону очікували продати смартфон за ціною від $50 тис до $100 тис, але згодом відмітили, що девайс "виявився популярним предметом колекціонування високого класу".

Смартфон ніколи не активувався і зберігався у заводському упакуванні. Він має 2-піксельну камеру та веб-браузер.

iPhone першого покоління вийшов 29 червня 2007 року, але вже за два місяці після запуску був знятий з виробництва через незатребуваність. Компанія навіть знизила вартість девайсу втричі, але попиту на цей товар так і не сталося.

Тоді генеральний директор компанії Apple Стів Джобс заявив, що "наново винайде" телекомунікаційний сектор, який буде "чарівним" та "супер розумним".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що на аукціоні продали перший iPhone, який подорожчав у 105 разів за 16 років.

Дивіться також відео 5 каналу: СПЕКА В ЄВРОПІ: прогнози Всесвітньої метеорологічної організації невтішні

 Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ