Контрабанда

Українку затримали у Польщі через волосся: подробиці

podkarpackie.kas.gov.pl

Викрити правопорушення вдалося завдяки службовій собаці

У Польщі на кордоні затримали українку, котра хотіла контрабандою ввезти людське волосся вартістю 95 тис злотих (близько 873 тис грн). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Палату податкової адміністрації в Жешуві.

Митна та фіскальна служби здійснили перевірку мікроавтобуса, на якому хотіли в'їхати до Польщі з України. Під час цього службовій собаці Фріді вдалося виявити 8 кг людського волосся.

Виявилося, що 42-річна громадянка нашої країни спробувала приховати вантаж, не задекларувала його і не сплатила митний збір у розмірі понад 21 тис злотих.

Контрабанда
Контрабанда
Фото: podkarpackie.kas.gov.pl

"У місці, на яке вказала Фріда, правоохоронці виявили поліетиленові пакети з незвичним вмістом – натуральним людським волоссям. Пасма довжиною від 70 до 75 см, вагою 8,6 кг були заховані у схованці в даху автомобіля. Їх ринкова вартість оцінюється майже в 95 000 злотих", – розповіли податківці.

Провадження у справі ведуть у Підкарпатській митно-фіскальній службі в Перемишлі. 1 тис злотих внесли у рахунок штрафу, котрий загрожує підозрюваній у контрабанді.

Раніше "Дивогляд" розповідав, за яких умов українців можуть депортувати з Польщі через роботу.

Дивіться також відео 5 каналу: Прагнув жити в НЕЗАЛЕЖНІЙ КРАЇНІ: історія життя 20-річного патріота Дениса Рачинського

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ