Сергій Ребров

Офіційно: Сергій Ребров став головним тренером збірної України

rebrov_serhiy / Instagram

"Хочу подякувати ЗСУ за те, що захищають нас і дають можливість говорити про футбол"

В Українській асоціації футболу повідомили, що новим головним тренером збірної України став Сергій Ребров. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на прессслужбу.

Професіонал дебютує вже 12 червня у контрольному матчі проти Німеччини. Під час відбору Євро-2024 Україна 16 червня зіграє проти Північної Македонії, а 19 – Мальти.

"Хочу подякувати ЗСУ за те, що захищають нас і дають можливість говорити про футбол. Я радий, що повернувся до України. Моя сім'я також повертається. Я радий, що моя дружина так сприйняла моє рішення", – заявив Ребров.

Тренерський штаб Реброва в збірній Україні:

  • Вісенте Гомес (відповідатиме за фізичну й тактичну підготовку гравців збірної);
  • Альберто Босх (відповідатиме за збір інформації щодо гравців збірної та її суперників, аналіз матчів збірної та матчів інших команд);
  • Унаї Мельгоса (відповідатиме за збір інформації щодо потенційних гравців збірної, аналіз матчів молодіжної та юнацьких збірних);
  • Гліб Платов (тренер-аналітик);
  • Рустам Худжамов (тренер воротарів).

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Зінченко та Шевченко ініціюють благодійний матч у Лондоні, щоб зібрати кошти для відбудови ліцею на Чернігівщині.

Дивіться також відео 5 каналу: Гинуть тварини, поля перетворюються на пустелі - наслідки підриву на Каховській ГЕС. Як реагує світ?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ