Зінченко, Зеленський і Шевченко

Зінченко та Шевченко ініціюють благодійний матч у Лондоні, щоб зібрати кошти для відбудови ліцею на Чернігівщині

Zelenskiy / Official (Telegram)

"Це можливість для світової футбольної спільноти об'єднатися, продемонструвати свою солідарність і допомогти Україні"

Амбасадори фандрайзингової платформи UNITED24 і зірки футболу Андрій Шевченко та Олександр Зінченко ініціюють благодійний матч на підтримку України Game4Ukraine. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал президента Володимира Зеленського.

Матч відбудеться 5 серпня в Лондоні, а його метою є збір коштів для відбудови Михайло-Коцюбинського ліцею у Чернігівській області, який зруйнували рашисти у березні минулого року. 

"Вітаю Олександра Зінченка в команді амбасадорів UNITED24 й підтримую ініціативу Game4Ukraine на стадіоні Стемфорд Бридж. Це можливість для світової футбольної спільноти об'єднатися, продемонструвати свою солідарність і допомогти Україні, допомогти нашим дітям повернутися за шкільні парти, а також знову привернути увагу всієї світової спільноти до війни", – йдеться у повідомленні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що лондонський "Арсенал", за який грає Зінченко, привітав путініста аршавіна з днем народження.

Дивіться також відео 5 каналу: москва, ЦЕ ЛИШЕ ПОЧАТОК. путін чвякає про ППО. Зеленський про ДАТИ КОНТРНАСТУПУ. 461 день війни

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ