Прапор Польщі

У Польщі перейменували російське місто калінінград – як його тепер називатимуть

Pixabay

Фахівці стверджують, що нинішня російська назва міста є штучною

У Польщі вирішили офіційно змінити назву калінінградської області рф, бо вона пов'язана з російським злочинцем, який відповідальний за масове вбивство поляків. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Rzeczpospolita.

Представники Комісії зі стандартизації географічних назв за межами Польщі заявили, що тепер у Польщі користуватимуться назвами "Крулевець" (Królewiec) і "Крулевецька область" замість "калінінград" і "калінінградська область". Для адміністративної одиниці, де знаходиться російське місто, рекомендують польську назву Królewiecki oblast замість назви Kaliningrad Oblast.

Фахівці зазначили, що калінінград, відомий у Польщі під своєю традиційною назвою Królewiec. За їхніми словами, нинішня російська назва міста штучна та немає ніякого зв'язку ні з містом, ні з регіоном.

"Факт присвоєння великому місту поблизу польських кордонів імені М.І. Калініна, злочинця, співвідповідального, серед іншого, за прийняття рішення про масове вбивство поляків (Катинський розстріл), має в Польщі емоційний, негативний характер", – заявили у Комісії.

Додатково там підкреслили, що назва "калінінград" є елементом символічного простору рф, який нав'язується аудиторії навіть за межами країни.

Раніше ми розповідали, що у Варшаві посла рф змусили з квітами вшанувати загиблих унаслідок російської агресії українців.

Дивіться також відео 5 каналу: КРАЇНА КОЗАКІВ ВОЛЯ І НЕВОЛЯ. ІСТОРІЯ УКРАЇНИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ