"Відьмак 3: Дикий гін"

"Вінницький борщ" потрапив до офіційної кулінарної книги за всесвітом "Відьмака" – фото

@witchergame / Twitter

Фанати можуть власноруч приготувати страви, які куштує відьмак у перервах між пошуками монстрів і скарбів

Влітку запланований вихід офіційної кулінарної книги за всесвітом "Відьмак", де представлять рецепти страв з фентезійного світу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на VinBazar.

У переліку опинився борщ з вишнями, яким пригощають туристів у Вінниці. Загалом "Офіційна кулінарна книга" містить 80 рецептів, на які надихнула відома серія книжок і відеоігор "Відьмак". Уклали видання авторки кулінарних блогів Nerds' Kitchen та Witcher Kitchen Аніта Сарна та Кароліна Крупецька.

Завдяки книзі фанати можуть власноруч приготувати страви, які куштує відьмак у перервах між пошуками монстрів і скарбів. Видавництво MAL'OPUS відкрило передпродаж книги, яка вийде українською у липні. 

"Офіційна кулінарна книга за всесвітом "Відьмака" – ваш вірний компаньйон у гастрономічній мандрівці Континентом! Стомилися після довгих пригод, кропіткого полювання на чудовиськ чи чергової сільської драми? Завітайте до найближчої корчми, замовте елю чи пива, а головне – місцевих наїдків! Якщо зупинилися в Білому саду, обов'язково скуштуйте смажену кров'янку з яйцями або мельників біґос. Якщо дорога завела до Оксенфурту, зверніть увагу на знаменитий борщ із вишнями та солоні огірочки, які так полюбляють студенти академії", – йдеться у повідомленні.

Книга
Книга
Фото: MAL'OPUS

Раніше "Дивогляд" розповідав, що штучний інтелект поділився рецептом борщу з макаронами та без буряка.

Дивіться також відео 5 каналу: НАСТУП МОСКОВІЇ, ВІДРОДЖЕННЯ І ЦЕЛІБАТ. ІСТОРІЯ УКРАЇНИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ