російська пропагандистка Ольга Скабєєва

На шоу скабєєвої несподівано прозвучала правда – пропагандисти слухали, як "зачаровані" (відео)

скріншот

Відомий політик назвав умову, за якої війна не тривала б і дня

Під час пропагандистського шоу за участю ольгі скабєєвой один із гостей несподівано озвучив непопулярну точку зору серед росіян щодо війни проти України. Про це повідомляє "Дивогляд".

Так, російський політик і президент загальноросійського громадського руху "Союз Правих Сил" леонід гозман заявив, що війна в Україні не тривала б і дня, якби рф не підтримувала зброєю та грошима так звані "днр" і "лнр". Одночасно з цим він перекладає відповідальність на таких званих "лідерів" так званих "республік".

"Цього колишнього МММщика (пушиліна – "Дивогляд")…якби ми їх не підтримували, війна швидко закінчилася б і не було б ніякого геноциду! Це все нісенітниця. Наприклад, Слов'янськ. Коли ЗСУ вибили звідти злочинця гіркіна, там швидко навели лад і люди жили у мирі", – заявив він.

Слід зазначити, що гозман є критиком російської збройної агресії проти України. 21 лютого минулого року він підписав відкритий колективний лист російського Конгресу інтелігенції "Ви будете прокляті!" Паліям війни", де йдеться про історичну відповідальність влади рф за розпалювання "великої війни з Україною".

Раніше "Дивогляд" розповідав, як пропагандистка скабєєва з острахом прокоментувала заяву Буданова про звільнення Криму та ядерний удар.

Дивіться також відео 5 каналу: УНІКАЛЬНИЙ ДРОН SIRKO – непомітний для ворога: що відомо про крилатого розвідника

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ