Zara

Zara відкриє магазини в Україні у листопаді-2023 – ЗМІ

відкриті джерела

"Безпека наших співробітників та їхніх сімей залишається пріоритетом"

Міжнародна компанія Inditex Group має намір повернутися на український ринок вже у 2023 році. Про це заявив голова Української ради торгових центрів (УРТЦ) Максим Гаврюшин, передає "Дивогляд".

Міжнародний ритейлер одягу Inditex Group включає в себе такі популярні магазини одягу та аксесуарів, як Zara, Bershka, Pull&Bear, Massimo Dutti, Oysho й Zara Home. Український офіс компанії чекає на рішення від головного офісу щодо повернення на ринок України. 

"Безпека наших співробітників та їхніх сімей залишається пріоритетом. Inditex продовжує розробляти спеціальний план підтримки своїх співробітників та магазинів", – йдеться у відповіді пресслужби ритейлера.

З початку повномасштабної війни Inditex закрив 75 своїх магазинів в Україні, але відділи у ТРЦ збережені за ними. Як повідомив голова УРТЦ, підготовка до відкриття магазинів після тривалої паузи може розпочатися вже у липні цього року:

"Тоді відкритися торгові точки можуть "у вікні" з серпня по листопад", – сказав Максим Гаврюшин.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Inditex закриває останні мережі магазинів на росії.

Дивіться також відео 5 каналу: Знову атака "Шахедами". Бахмут стоїть | 423 день | Час новин – 22.04.2023

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ