лідер гурту Machete

"Ми потрібні один одному": український гурт дасть на росії концерти, які "об'єднають два народи"

machete.tokio / Instagram

"Дороги в Україну вже не буде"

Український гурт "Machete", учасники якого мовчать про війну в Україні, оголосив про концерти у найбільших містах росії, передає "Дивогляд" із посиланням на Machete.

Засновник гурту Ярослав Малий пояснює свої гастролі росією бажанням "нести любов". Ще 9 квітня музикант опублікував у своєму Instagram відео, в якому анонсував концерти, які начебто "об'єднають два народи".

"Нам з дитинства кажуть, що цей світ такий, який він є. Ми маленькі люди й не можемо його змінити. Що ненависть, страх, агресія – це нормально. Це не так, усе в наших силах... Нам час прокидатися. Ми потрібні один одному. Це єдина причина, чому ми це робимо", – написав фронтмен гурту.

Так, 2 червня гурт Machete виступить у санкт-петербурзі, а 2 липня і 30 вересня – у москві. Також гурт вирушить на гастролі у Казахстан і відвідає Астану та Алмати.

Українці були обурені такою новиною і залишити купу гнівних коментарів під дописом музиканта. Щоправда, артист видаляє більшість з них.

  • "Ганьба";
  • "Слухав вас і мене вразили ваші слова у багатьох піснях і просто відео, в яких ви говорите про Бога, а тут під час повномасштабної війни даєте концерти в країні-окупанта, яка нищить нашу країну. Цікаво, чому так сталося, що ви обрали сторону зла, а говорите про добро?";
  • "Співати в країні-терористі, яка знищує твою батьківщину, дивне рішення";
  • "Чому ви не засудили війну? Як не соромно виступати в росії? Це ваш вибір, але дороги в Україну вже не буде".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що експродюсер Ані Лорак Фальоса, дім якого у Києві зруйнували окупанти, переїхав на росію.

Дивіться також відео 5 каналу: БІЙ ЗА Т- ОБРАЗКУ... АВІА ТА НАЗЕМНІ АТАКИ СОЛЕДАРСЬКО- СІВЕРСЬКИЙ НАПРЯМ. Невигадані історії.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ