Додаток "Дія"

У "Дії" запровадять цифрові послуги для українських біженців за кордоном

unsplash.com

Сервіси будуть пов'язані з консульствами і нотаріальними довіреностями

У мобільному додатку "Дія" запроваджують нові державні послуги для українських біженців за кордоном. Детальніше про це розповідає "Дивогляд".

Сьогодні чимало українців вимушено залишаються за кордоном через війну російської федерації проти України. Враховуючи це, у Міністерстві цифрової трансформації активно працюють над впровадженням нових діджиталізованих послуг для біженців.

Голова Мінцифри Михайло Федоров відмітив, що наразі українці за кордоном стикаються з багатьма ситуаціями, коли є потреба використовувати застосунок "Дія".

У Міністерстві цифрової трансформації відмітили, що незабаром будуть оцифровані послуги, пов'язані з консульствами і нотаріальними довіреностями.

"Крім цього, ми відкрили у Варшаві центр "Дія. Бізнес", щоб залучати українців там, навчати, як вести бізнес онлайн, як відкривати бізнес і вести його в Україні. Для того, щоб давати цінність, щоб вони бачили, що ми дбаємо про них, і хотіли повертатися", – додав Федоров.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у "Дії" запустили голосування за найкращу воєнну марку.

Дивіться також відео 5 каналу: Засідання ЄВРОПАРЛАМЕНТУ з нагоди РІЧНИЦІ ПОВНОМАСШТАБНОГО ВТОРГНЕННЯ мОСКОВІЇ в Україну

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ