"Тед Лассо"

Прем'єра вже незабаром: у мережу виклали тизер до третього сезону серіалу "Тед Лассо" – відео

відкриті джерела

Головні ролі виконають вже знайомі актори

Стрімінгова платформа Apple TV+ оприлюднила тизер до третього сезону популярного серіалу "Тед Лассо". Детальніше про сюжет і акторський склад розповідає "Дивогляд" із посиланням на Variety.

Стрічка розказує глядачам про англійську команду Прем'єр-ліги "Річмонд", яка постійно стикається з глузуваннями та образами у свою сторону. Коли помічник тренера Теда Лассо на ім'я Нейт влаштовується працювати у "Вест Гем Юнайтед", на допомогу тренеру приходять Рой Кент і Берд. Зосереджена Ребека зробить все, щоб отримати перемогу над Рупертом, чого б їй це не вартувало.

Головні ролі у фільм "Тед Лассо" виконають вже знайомі актори Джейсон Судейкіс, Нік Мохаммед, Ентоні Гед, Бретт Ґолдстайн, Брендан Хант, Ханна Веддінгем, Джуно Темпл, а також Джеремі Свіфт, Філ Данстер, Тохіб Джімо, Крісто Фернандес, Кола Бокінні, Біллі Гарріс і Джеймс Ленс.

Разом із цим, Джейсон Судейкіс зайняв крісло виконавчого продюсера і працював над створенням серіалу за кадром.

Третій сезон стрічки "Тед Лассо" складається з 12 епізодів, які випускатимуть щотижня. Прем'єра серіалу запланована на 15 березня 2023 року.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що HBO оприлюднив тизер до нового серіалу з Лілі Роуз-Депп і The Weeknd.

Дивіться також відео 5 каналу: "Я ТЕБЕ... ВІЙНА": історія кохання поліцейських Анастасії та Романа під час війни

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ