Українська біатлоністка Анастасія Меркушина стала чемпіонкою Європи

Сегодня

Спортсменка першою дійшла до фінішу

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина здобула золото у спринті на чемпіонаті Європи у швейцарському Ленцеграді, передає "Дивогляд".

Спортсменка з України здобула золоту медаль у спринті. Біатлоністка стартувала з 54-го місця і першою дійшла до фінішу. Після неї була Тільда Йохансон зі Швеції (срібло) та Ванесса Хінц з Німеччини (бронза).

Серед інших українок також є призерки: Ганна Кривоніс (22 місце), Юлія Джима (39 місце), Любов Кіп'яченкова (52 місце), Олена Білосюк (55 місце).

Варто відмітити, що це друга перемога Анастасії Меркушиної в біатлоні на дорослому рівні після вдалого спринту на Кубку IBU, який відбувся у 2018 році у Ріднау.

"Це нагорода для моєї країни. Я горда, що сьогодні лунатиме наш гімн і підійматиметься синьо-жовтий прапор. Сподіваюся, що у ці важкі для українського народу часи я змогла подарувати співвітчизникам краплинку радості", – сказала біатлоністка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українки вперше перемогли на Кубку світу з боротьби.

Дивіться також відео 5 каналу: "Для тих, хто погано почув": Зеленський звернувся до Тищенка

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.