Прапор Туреччини

У Туреччині українці можуть обміняти посвідчення водія без іспитів: інструкція

Shutterstock

Аналогічним чином це стосується громадян Туреччини, які перебувають в Україні

Українцям доступна можливість обміну водійського посвідчення у Туреччині без складання іспитів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Міністерство внутрішніх справ України.

У середу, 10 січня, набула чинності Угода про взаємне визнання та обмін національних посвідчень водія між Україною та Туреччиною. Українські громадяни, які переїхали на тимчасове або постійне проживання до Туреччини, можуть обміняти своє українське посвідчення водія на турецьке без складання теоретичних і практичних іспитів.

Для обміну українцям водійського посвідчення їм варто звернутися до місцевих управлінь населення та надати документи, які там вимагають. Двостороння угода стосується посвідчень водія всіх категорій транспортних засобів.

Аналогічним чином це стосується громадян Туреччини, котрі тимчасово або постійно проживають в Україні – обміняти турецьку посвідку водія можна без складання іспитів у сервісному центрі МВС, куди треба подати документи:

  • вид на постійне проживання або вид на тимчасове проживання;
  • копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ІПН);
  • медичну довідку про придатність до керування транспортним засобом (на час дії воєнного стану медична довідка не є обов'язковою);
  • турецьке національне посвідчення водія та його завірений переклад українською мовою.

Раніше в МВС повідомили, що в Україні електронне посвідчення водія у "Дії" може повністю замінити пластикове.

Дивіться також відео 5 каналу: Польща дає танки Leopard! Генерала-здай-Херсон – здали. Що в Соледарі? 322 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ