Віктор Онисько

"Вічна шана герою": у боях проти окупантів загинув український режисер монтажу

Olga Birzul / Facebook

У покійного залишилися 9-річна донька та дружина

Своє життя за Україну віддав український режисер монтажу Віктор Онисько, який працював над фільмами "Сторожова застава", "Захар Беркут", "Віддана". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Довженко-Центр.

"Неймовірна втрата для кіноспільноти та України. Вічна шана герою. Щирі співчуття рідним і близьким", – йдеться у повідомленні.

Смерть Ониська підтвердила його дружина Ольга Бірзул, від якої у покійного залишилася 9-річна донька.

"Ти мусив монтувати кіно, але натомість "монтував" військову реальність у якості ротного. Два рази на нулі – Херсонщина і Донбас. Без жодної можливості на побачення. Ти дуже втомився, але беріг своїх побратимів. Ти переживав за кожну втрату. Ти казав, що на війні немає більшої тортури, ніж повідомляти родинам про загиблих. Тепер і я відчула це на собі. Моє серце розривалося, коли твій воїн ридав у слухавку і присягався мені, що не знав кращої людини і командира.

Кажуть, що герої не вмирають. На жаль, вмирають. І вмирають зараз тисячами, назавжди залишаючи своїм рідним невиліковні душевні рани. Я була б вдячна долі за поранення, інвалідність, ампутацію, птср.. та будь-що, тільки б ти був живий. Але нам не пощастило. Я більше ніколи не зможу сховатися у твоїх обіймах, почути твій голос, сміятися над твоїми жартами і сперечатися годинами про кіно", – написала Бірзул.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що під Бахмутом загинув київський звукорежисер Ілля Грабар.

Дивіться також відео 5 каналу: ДРОНИ НА МОСКВУ. СУТИЧКИ ОРКІВ ЗА ЗБРОЮ. ПУТІНА ЗАГРИЗУТЬ НАСТУПНИКИ | БУМЕРАНГ БАНДЕРИ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ