перехід між станціями "Хрещатик" і "Майдан Незалежності"

Який вигляд зараз мають станції метро "Хрещатик" і "Майдан Незалежності" – фото

соцмережі

Станції відкрилися на вхід, вихід і перехід

У Києві після 10-місячної перерви відновили роботу станції метро "Хрещатик" і "Майдан Незалежності". Який вигляд вони мають зараз розповідає "Дивогляд".

Станції відкрилися на вхід, вихід і перехід у вівторок, 20 грудня. Ще до 24 лютого на переході між станціями почали створювати мурал, присвячений відеогрі "Horizon Forbidden West". Він і зараз прикрашає метрополітен.

Дуже символічним є напис, що розташовано на стіні: "Постаньте над руїнами нашої цивілізації".

Метрополітен Києва працює у звичному режимі – з 6:00 до 22:00. Станція метро "Хрещатик" розпочинатиме роботу з 5:40 і закриватиметься о 21:35, а "Майдан Незалежності" – з 5:38 до 21:38.

Станції використовуються як укриття і вдень, і вночі, навіть під час комендантської години. У разі повітряної тривоги доступ до станції абсолютно безкоштовний.

Також у разі небезпеки потяги метро не курсують на наземній ділянці червоної лінії та на зеленій гілці на Південному мостіНаразі зачиненими залишаються станції "Дніпро" і "Гідропарк".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Києві збільшують інтервал між потягами метро і трамваями.

Дивіться також відео 5 каналу: Пів Києва може залишитися без світла: що сталося і до чого готуватися.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ