Майдан Незалежності у Києві

У Києві відкривають станції метро "Хрещатик" і "Майдан Незалежності"

Shutterstock

Станції були зачинені майже 10 місяців

У Києві відкривають станції метро "Майдан Незалежності" та "Хрещатик". Коли це відбудеться розповідає "Дивогляд" із посиланням на повідомлення міського голови української столиці Віталія Кличка. 

З початком бойових дій в Україні столичний метрополітен працював переважно, як укриття. З часом було відновлено рух потягів, але центральні станції "Хрещатик" і "Майдан Незалежності" були зачинені понад 9 міс.

На станціях проводилися різні заходи, благодійні концерти і зустрічі. Але кияни часто висловлювали незадоволення тим, що не можуть вільно добратися до центру міста.

Так, стало відомо, що вже 20 грудня станції "Хрещатик" і "Майдан Незалежності" відновлять свою роботу на вхід, вихід і перехід. Київське метро працює як транспорт з 6:00 до 22:00. У разі оголошення повітряної тривоги потяги метро не курсують на наземній ділянці червоної лінії та на зеленій гілці через Південний міст. Станції працюють, як укриття.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Києві збільшують інтервал між потягами метро і трамваями.

Дивіться також відео 5 каналу: Пів Києва може залишитися без світла: що сталося і до чого готуватися.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ