Каньє Вест

Після гучних скандалів: у Великій Британії безкоштовно видаляють тату з Каньє Вестом

Vanity Fair / Фото: Ethan James Green

Ініціативу підтримали багато людей

Лондонська тату-студія NAAMA пропонує клієнтам безкоштовне видалення татуювань із зображенням Каньє Веста. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Пропозиція почала діяти ще 15 листопада. Тоді Вест зробив антисемітські публікації у соцмережах і одягнув футболку з написом "Життя білих має значення", після чого багато компаній, серед яких Adidas і Balenciaga, припинили з ним співпрацю.

Також нещодавно Вест прийшов на шоу конспіролога Алекса Джонса, де розповів, що позитивно ставиться до Адольфа Гітлера та владіміра путіна, після чого опублікував у Twitter зображення свастики, переплетеної з зіркою Давида. За це його профіль було заблоковано.

За словами гендиректора NAAMA Брайоні Гарбетт, ініціатива з видалення тату з Вестом знайшла підтримку у багатьох людей, які шкодують, що нанесли зображення з репером на тіло.

Наразі вже троє клієнтів почали лазерне видалення татуювань, а ще 10 записалися на консультацію.

Відомо, що ця ініціатива заснована на вже існуючому проєкті "Другий шанс", який пропонує клієнтам безкоштовне лазерне видалення татуювань для клієнтів, на яких зображені бандитські татуювання, символи ненависті чи інші травмуючі чи провокуючі малюнки.

"Ми розуміємо, що для деяких людей татуювання може бути тригером, і не всі можуть дозволити собі видалити татуювання", ‒ сказала Гарбетт.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Каньє Вест назвав Ілона Маска "генетичним гібридом" і заявив, що той може бути китайцем.

Дивіться також відео 5 каналу: ДИВЕРСІЇ НА рОСІЇ. ЗАМЕРЗЛІ ЧМОБІКИ. ЧЕЧЕНЦІ ЗА УКРАЇНУ | БУМЕРАНГ БАНДЕРИ #5

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ