Золото

В Індії встановили банкомат, який продає золото

Shutterstock

Користувачі можуть зняти валюту у вигляді монет, вагою від 0,5 гр до 100 гр

Компанія Goldsikka Pvt Ltd створила перший у світі банкомат, що видає золото. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Economic Times, він розміщений в Індії, у місті Хайдарабад.

Банкомат може вмістити в себе 5 кг золота. Користувачі можуть зняти валюту у вигляді монет вагою від 0,5 гр до 100 гр. Загалом доступно 8 варіантів монет: 0,5 гр, 1 гр, 2 гр, 5 гр, 10 гр, 20 гр, 50 гр і 100 гр. Золото можна використати в якості інвестицій.

Банкомат обладнаний сигналізацією і камерами відеоспостереження, а система підключена до місцевої поліцейської дільниці. Здійснити покупку золотих монет можна за допомогою кредитної або дебетової картки. За одну добу банкоматом скористалися 20 осіб.

"Люди можуть прийти сюди і отримати монети безпосередньо, замість того, щоб йти в Ювелірні магазини. Ці монети виготовлені з 24-х каратного золота і сертифіковані 999 пробою", – сказав віце-президент компанії.

Особливістю банкомату є те, що він підключений до котирувань Лондонського ринку дорогоцінних металів, а отже може оновлювати вартість монет відповідно до його показників.

Goldsikka Pvt Ltd має намір встановити близько 3 тис банкоматів в Індії. Вже визначені місця встановлення наступних 4 апаратів.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Ізраїлі вчені знайшли скарби, серед яких був золотий перстень з Ісусом.

Дивіться також відео 5 каналу: "НАША НАДІЯ - пУТІН", "Зеленський похлєщє януковича" | КОРЧИНСЬКИЙ у Рандеву з Яніною Соколовою.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ