Череп

Археологи знайшли людський череп, якому понад 1 млн років – фото

Pascal Goetgheluck/SPL

Один зі знайдених черепів був особливим

Під час археологічних розкопок у Китаї виявили стародавній людський череп. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Nature.

За словами дослідника з Національного музею природної історії в Парижі Амеалі Віале, знахідка чудово збереглася. До цього археологи встановили, що череп належить до архаїчного виду людини Homo erectus.

Згідно з датуваннями скам'янілостей тварин, в Юньяні (Китай) люди мешкали від 1,1 млн до 800 тис років тому. Череп Yunxian знаходився у вертикальному положенні. Фахівці відокремили лоб, очні западини, а також вилиці черепа. Є версія, що стародавні люди з Юньяну – їхні пращурами, але згадаємо про їхні відмінності.

Наприклад, у скам'янілості віком 700 тис років в одній із печер виявили гребінь, який проходить уздовж середньої лінії черепа для кріплення сильної щелепи. Однак, не в усіх черепах Юньяну є така функція.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що знайдений 88 років тому череп може належати невідомому виду людини, який назвала "людина-дракон".

Дивіться також відео 5 каналу: Генерал фсб гундяєв створив в Україні свою агентуру / Лаври належать державі. Гончаренко

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ