Ялинка у Києві

Кияни створили петицію за встановлення головної ялинки країни

24tv.ua

Протистояння триває

Українці сперечаються щодо встановлення головної ялинки країни на Новий рік-2023, передає "Дивогляд". 

Раніше на сайті Київради створили петицію з проханням скасувати встановлення новорічної ялинки у Києві, а всі ці кошти спрямувати на відновлення енергетичної інфраструктури України.

Водночас, є й ті, хто не може дозволити війні "вкрасти Різдво та Новий рік" в українців. На сайті Київради оприлюднили ще одну петицію, але вже за встановлення новорічної ялинки. При цьому авторка петиції Інна Бондар зазначила, що зробити це варто за кошти меценатів. 

"Головна ялинка України має бути! Зробіть її не за бюджетні кошти – зробіть її за кошти меценатів. Не розміщуйте там нічого, крім ялинки. Не влаштовуйте масових заходів. Але Головна ялинка України має бути!", – закликає киянка. 

Люди потребують свят і позитивних емоцій навіть в умовах війни, а новорічні свята зближають нас ще більше. Разом із цим, авторка петиції закликає утриматися від влаштування масових заходів, а також не витрачатися на декорації за кошти держбуджету.

"Різдво та Новий рік в умовах війни – це не забаганка. Це виклик Росії, яка намагається вкрасти нашу землю, нашу ідентичність, наші свята. Сьогодні не відзначати Різдво та Новий рік – це зробити подарунок терористам. Показати їм, що вони досягли своїх цілей хоч частково. Ми не боїмося, ми віримо у нашу країну, наші Збройні сили, нашу Перемогу!", – йдеться у повідомленні. 

Менше, ніж за добу петиція зібрала 524 підписи з 6 тис необхідних. У разі, якщо петиція збере достатньо голосів, її передадуть на розгляд Київради.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав, чи готове українське суспільство святкувати Різдво напередодні Нового року – 25 грудня.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ