Шон Пенн і Володимир Зеленський

Символ віри в перемогу: Шон Пенн привіз в Україну свою статуетку Оскара

president.gov.ua

"Ми надзвичайно вдячні всім людям, які приїжджали особисто, щоб підтримати Україну й наших громадян"

Американський актор Шон Пенн, який з початку війни в Україні підтримує нашу державу, передав президенту Володимиру Зеленському свою статуетку Оскара, яка символізуватиме віру в перемогу українців над російськими окупантами, повідомляє "Дивогляд". 

За час повномасштабної війни Шон Пенн вже втретє приїздить до України. На цей раз він обговорив з президентом нашої держави можливості підтримки України та збереження уваги світу до цих важких і трагічних подій, які відбуваються в Україні.

Шон Пенн продовжує зйомки свого фільму про війну, яку розпалила російська федерація. У стрічці покажуть всі жахливі наслідки нападу загарбників і смерті мирних людей. 

Режисер і актор привіз в Україну свою статуетку кінопремії "Оскар", яка залишиться у нашій країні до завершення війни. Статуетка символізуватиме віру в український народ і перемогу української армії.

Під час зустрічі президент України запросив Шона Пенна відвідати Алею сміливості, де показав іменну табличку актора, що розташована поруч з іменами багатьох світових лідерів, які допомогли Україні під час повномасштабного вторгнення росії.

Шон Пенн був дуже зворушений і відмітив, що для нього це велика честь, а Алея сміливості відтепер буде одним із найбільш знакових місць у його житті.

"Ми надзвичайно вдячні всім людям, які приїжджали особисто, щоб підтримати Україну й наших громадян. І ми хотіли мати місце, завдяки якому сучасні й майбутні покоління українців пам’ятатимуть тих сміливців, які були з Україною з самого початку", – сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Шварценеггер у рожевій панамі зустрівся з гуртом KALUSH Orchestra.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ