"Острів кохання"

На Takflix виклали перший український еротичний серіал "Острів любові"

Takflix

"Тільки естетика тіл, доторки і любов"

На платформі онлайн-кінотеатру Takflix виклали перший еротичний серіал українського виробництва, що має назву "Острів любові", передає "Дивогляд". 

Стрічка є екранізацією творів класичної української літератури таких відомих письменників, як Ольга Кобилянська, Марко Вовчок, Євген Гуцал та Гнат Хоткевич.

Сюжет складається з кількох історій різних періодів життя: 19 ст, період Першої світової війни, 1990-ті роки тощо. Зокрема, події відбуваються "від Карпат до Києва та Миколаєва".

Стрічка "Океан любові" режисера Олега Бійми складається з 10 серій. Його вже можна придбати на Takflix за 250 грн. Вартість одного епізоду, який можна дивитися, як окремий фільм, становить 85 грн.

"Для 1995-96 років зняти еротику було чимось новим і зухвалим. Так, коли справа дійде до сексу, камера не загубиться в траві й не покаже вам стелю. Водночас Бійма не переходить межу. Тільки естетика тіл, доторки і любов. А ще Антін Мухарський в панчішках", – коментують у Takflix.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Netflix зніме серіал про Київську Русь і Ярослава Мудрого.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ