Чарльз ІІІ зучтрівся з українськими біженцями у Шотландії

Чарльз ІІІ зустрівся з українськими біженцями у Шотландії – фото

PA MEDIA

Король приїхав до міста Абердин, де розмістили близько 1 тис українців

Король Великої Британії Чарльз ІІІ зустрівся з українськими біженцями у Шотландії, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Король приїхав до шотландського міста Абердин, де розмістили близько 1 тис українських біженців. Влада міста повідомляє, що готова прийняти ще більше сімей, які потребують прихистку.
 
Зустріч відбулася в Міському домі, де Його Величність особисто поспілкувався з біженцями з України, Сирії та Афганістану.

"Для нас велика честь поділитися з королем Чарльзом III тим, як ми як місто відреагували на руйнівні світові події. Для короля було особливо зворушливо почути (історії – ред.) з перших вуст тих, хто безпосередньо постраждав у результаті конфлікту по всьому світу; тих, хто втратив свої домівки тощо. Завдяки співчуттю та щедрості організацій і жителів Абердина ми змогли простягнути міцну та люблячу руку дружби, вітаючи їх у нашому місті", – сказав лорд-лейтенант Девід Кемерон, який супроводжував короля під час візиту.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, скільки українських біженців перебуває за кордоном або вже повернулися додому.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ