Інформація про дату народження путіна та його батьків є брехнею – журналістка

Польська письменниця і журналістка Кристина Курчаб-Редліх розповіла, що насправді владімір путін народився не у 1952 році, а на два роки раніше. Також вона назвала його справжніх батьків.

За словами Курчаб-Редліх справжнім батьком диктатора є Патон Привалов, а мамою – якась Віра. Журналістка стверджує, що жінка протягом довгого часу мешкала разом з чоловіком, але покинула його, бо дізналася, що той одружений. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "УНІАН".

"Його справжня мати...народилася під Уралом в маленькому селищі Терьохіно...дуже недалеко від містечка Очер...і в цьому ж містечку вона почала вчитися в технікумі, і вона там познайомилася з людиною, з якою вона жила...досить довго, щоб виявилося, по-перше, що вона вагітна від неї"

Письменниця стверджує, що Віра дізналася про дружину Патона, коли той отримав від неї посилку.

"Прийшло... на цю людину, і виявилося, що він одружений...тому що посилка була від його дружини. І коли Віра Ніколаєвна це зрозуміла, вона відразу зібрала речі й втекла... до своїх батьків... маленький володя народився в містечку Очер... Патон Привалов кудись провалився... ніхто про нього не чув"

Потім жінка вирушила в Узбекистан на практику, де відбулося її знайомства з грузином Георгієм Осепашвілі. Вже за три місяці вони одружилися та поїхали в Грузію.

"...вона поїхала з ним в грузинське селище Метехі і через рік, коли владіміру було 3 рочки, вона попросила матір, щоб вона привезла їй сина... є докази, такі, як розмови з жителями маленького селища Метехі, які підтверджують, що жив у нас такий маленький вова Віри Миколаївни, яка є дружиною грузина... він жив, але... цей грузин, дуже його недолюблював, і йому там дуже зле було, і мати... його забрала..."

Зазначимо, що, згідно з офіційною версією, владімір путін народився 7 жовтня 1952 року в Ленінграді (Санкт-Петербурзі) в сім'ї бідних селян Марії Шеломової і Володимира путіна. Раніше фахівці неодноразово припускали, що офіційна біографія диктатора рф є брехнею.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що путін звинуватив українські спецслужби у вибухах на Керченському мосту.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше