Бред Пітт

"Абсолютно не відповідають дійсності": Бред Пітт відповів на звинувачення Джолі у насильстві над дітьми

Shutterstock

Справа подружжя розглядається ще з 2016 року

Відомий актор Голлівуда Бред Пітт відповів на звинувачення своєї екс-дружини в побитті дітей. Детальніше про черговий зірковий скандал розповідає "Дивогляд". 

Раніше Анджеліна Джолі заявила, що Бред Пітт вдавався до насильства над їхніми спільними дітьми. Зокрема, душив їх і бив по обличчю.

Звичайно, що актор не став мовчати і передав відповідь своїй екс-дружині через свого представника. Всі звинувачення Пітт цілком і повністю заперечує:

"Історія Джолі продовжує розвиватися кожен раз, коли вона розповідає її з новими необґрунтованими заявами. Бред взяв на себе відповідальність за те, що він зробив, але не буде брати за те, чого він не робив. Ці нові звинувачення абсолютно не відповідають дійсності", – сказав представник Пітта.

Повідомляється, що Джолі подала на розлучення зі своїм чоловіком саме після того, як він нібито почав бити і душити одного з їхніх дітей. Ця справа розглядається ще з 2016 року.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Бреду Пітту приписали новий роман з супермоделлю.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ