Миша

Учені створили мікроскоп, який "бачить" крізь череп гризунів – фото

Shutterstock

"Відкриття зробить значний внесок у розвиток біомедичних досліджень"

Фахівці з Південної Кореї розробили новий голографічний мікроскоп, завдяки якому можна отримати 3-вимірне зображення високої роздільної здатності того, що знаходиться всередині черепа, не видаляючи частини кісткової тканини. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Phys.org.

Щоб вивчати структури кісткової тканини, раніше потрібно було хірургічне втручання. Окрім цього, дослідження зразка не могло бути точним внаслідок оптичних похибок і змін структури органу поза тілом.

Завдяки новому мікроскопу науковці зможуть аналізувати процеси мозку на значно вищому рівні. Пристрій дозволяє отримувати зображення клітин як на поверхні, так і у глибині мозку.

Дослідження
Дослідження
Фото: Institute for Basic Science

"Протягом тривалого часу наш Центр розробляв технологію надглибокої біовізуалізації, в якій застосовуються фізичні принципи. Очікується, що це відкриття зробить значний внесок у розвиток біомедичних досліджень, включаючи нейробіологію та сферу точних досліджень", – розповів учений Чой Воншик.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що дослідники знайшли чинник, пов'язаний зі всіма масовими вимираннями в історії.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ