Tuebingosaurus maier

Науковці відкрили новий вид динозаврів – фото й відео

Скріншот Eberhard Karls Universität Tübingen / YouTube

Гігант мешкав близько 204-214 млн років тому

Учені дослідили кістки динозавра, які протягом 100 років знаходилися в музеї, та встановили, що вони належать невідомому науці виду динозаврів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал Тюбінгенського університету.

У 1922 році під час розкопок у Троссінгені (Німеччина) палеонтологи знайшли кістки динозавра та передали його Тюбінгенському університету. Дослідники вважали, що вони знайшли рештки платеозавра – травоїдного динозавра часів тріасового періоду. 

Нещодавно науковці повторно дослідили скелет і встановили, що насправді він належить невідомому виду динозаврів, який вже назвали Tuebingosaurus maier. Назва складається з назви Тюбінгем та імен двох учених – Вольфганга Майєра та Уве Фріца. Ця істота, яка мешкала в регіоні Швабский Альб приблизно 204-214 млн років тому, мала довгу шию і чіпкі передні лапи.

Результати дослідження показали, що мільйони років тому ця величезна тварина потонула у болоті. На жаль, кістки з лівої сторони тіла не дійшли до нашого часу, бо після смерті вони перебували на поверхні. Однак, інші рештки в чудовому стані та вже представлені у музеї.

Вивчення решток показало, що Tuebingosaurus maier пересувався на чотирьох лапах. Це відрізняло його від платеозавра. Будова цього динозавра нагадує пізніх зауроподів (наприклад, брахіозаірів і диплодоків).

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені виявили скелет динозавра, вкритий шкірою.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ