Український гурт ТНМК створив пісню-інструкцію для дітей про правила поведінки під час повітряної тривоги

Український гурт ТНМК створив пісню-інструкцію для дітей про правила поведінки під час повітряної тривоги – відео

Кадр із відео

До створення "терапевтичного практикуму" приєдналася дитячий психолог

Український гурт "ТНМК" ("Танок на майдані Конґо") створив пісню для дітей у співпраці з дитячою психологинею Світланою Ройз, повідомляє "Дивогляд".

Композиція-практикум під назвою "Крокуй до укриття" розповідає маленьким українцям правила дій у разі повітряної тривоги. Для більшої зацікавленості дітей було створено анімаційний відеокліп, який привертає увагу.

Так, нова відеоробота допоможе дітям впоратися з тривогою і панікою, що можуть з'явитися від сигналу сирени. Особливо актуальний цей мультик-інструкція напередодні 1 вересня.

"Діти повертаються додому з міст, де не чули тривожних сирен. Йдуть до школи і вперше чують звуки тривоги. Ми хотіли створити пісню – терапевтичний інструмент, який би допоміг впоратись із тривогою та панікою під час сирен, вивести із ступору. Всі слова і пропоновані рухи – продумані. Їх використовують в роботі травматерапевти. Це пісня, яку потрібно співати, йдучи до укриття чи безпечного місця і, по можливості, виконувати запропоновані дії. Ритм, рух, дитячі голоси, використовування дієслів, надання нового сенсу самому звуку сирени (коли сирену чуєш – то ЗСУ працює). Звернення до дитини – про свою безпеку дбай – ЗСУ допомагай – все це і робить пісню – терапевтичним практикумом", – розповіли музиканти.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Spotify створили плейлист до Дня Незалежності України.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ