Брітні Спірс

Пісня Брітні Спірс і Елтона Джона лише за один день встановила рекорд за популярністю

britneyspears / Instagram

Артисти привітали один одного з таким успіхом

Нова пісня Брітні Спірс і Елтона Джона побила всі можливі рекорди за популярністю лише за один день з моменту прем'єри. Як повідомляє "Дивогляд", композиція займає першу позицію в iTunes у 46 країнах.

Пісня під назвою "Hold Me Closer" побачила світ у п'ятницю, 26 серпня. Ніхто не сумнівався, що вона стане популярною, адже пройти повз такий коллаб відомих артистів неможливо. 

Американська співачка Брітні Спірс відреагувала на успіх своєї нової пісні. Вона записала відео, в якому звернулася до Елтона Джона:

"Доброго дня, сер Елтон Джон, ми номер один у 40 країнах. Святе ла**о", – сказала артистка.

Відповідь 75-річного музиканта не змусила на себе чекати:

"Привіт, Брітні! Дякую за це повідомлення. Ти зробила мій день! Сподіваюся, в усіх буде найкращий день, коли ви танцюєте під нашу пісню!", – відмітив артист.

Свою роль зіграло й те, що ця пісня стала першою, яку Брітні Спірс випустила за останні шість років. Її попередній альбом "Glory" вийшов у далекому 2016-му. І хоча він був перевиданий у 2020 році, більшої популярності він не здобув.

"Я захоплений реакцією на пісню. Я хотів зробити веселий, щасливий літній трек, тому був у захваті, коли Брітні погодилася стати його частиною! Вона справді ікона, одна з найбільших поп-зірок усіх часів, і я її дуже люблю. Сподіваюся, вам це сподобається", — заявив Джон після релізу пісні.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Beyoncé випустила новий музичний альбом.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ