Діана Армстронг

Жінка відростила 13-метрові нігті та потрапила у Книгу рекордів Гіннеса – фото й відео

Guinness World Records

Рекордсменка відмовилася від манікюру через трагедію

До Книги рекордів Гіннеса потрапила 63-річна мешканка США Діана Армстронг, яка має найдовші нігті у світі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter Guinness World Records.

Востаннє жінка стригла нігті на руках 25 років тому. Вона вирішила відмовитися від манікюру після трагічної смерті її 16-річної дочки через напад астми уві сні. Це призвело до депресії у мами.

"Це був найгірший день у моєму житті. Вона була єдиною, хто робив мені нігті. Вона полірувала їх і підпилювала для мене", – поділилася місіс Армстронг.

Протягом довгого часу інші діти американки переконували її підстригти нігті, але марно. Загальна довжина нігтів на обох руках рекордсменки становить 1306,58 см – це довше, ніж стандартний американський шкільний автобус.

На великому пальці правої руки американка має ніготь розміром 138,94 см, який є найдовшим із її нігтів, а ось ніготь на лівому мізинці має довжину 109,2 см, що робить його найменшим. На фарбування кожного з них мешканка США витрачає 4-5 годин.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що 52-річний чоловік дебютував у боксі та впевнено переміг, що зробило його рекордсменом.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ