Ірина Дмитрієва та Ліза

"Наче страшний довгий сон": мама вбитої рашистами у Вінниці 4-річної дівчинки вперше прокоментувала трагедію

Irisha Dmitrieva / Facebook

Жінка не може повірити у те, що сталося

Ірина Дмитрієва зробила першу публікацію після того, як російська ракета вбила її 4-річну доньку Лізу у Вінниці. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook жінки.

"Я не вірю. Майже місяць минув після жахливої трагедії...Мені здається, що Ліза чекає на мене вдома...Я на власні очі все бачила і пам'ятаю, але знаходжуся у іншій реальності. Не вірю... І не хочу жити у новій жахливій реальності. Моя любов, моя кохана дівчинка, ти була такою життєрадісною і навчила мене любити безумовно, не зважаючи ні на що! На жаль, так мало часу я була твоєю мамою, так мало... Ми обов'язково з тобою зустрінемося. Моє серце навіки з тобою, моя душа плаче. Кляті нелюди рашисти вбили тебе, і мене... Хай кожна сльоза українця стане смертельним ядом для тисячі орків. Їм не має прощення, тільки жорстока смерть ворогам!!!"

Ірина подякувала за підтримку всім рідним, близьким, друзям, знайомим і людям, яких вона навіть не знає.

"Я не знаю чому мене залишили на цій землі жити, я не розумію навіщо. Потрібен тільки час. Але поки я не хочу вірити, наче страшний довгий сон"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на Вінниччині вирішили зупиняти громадський транспорт під час повітряної тривоги.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ