фільм "Присвячується молоді всього світу ІІ"

Онлайн-кінотеатр Takflix оприлюднив фільм про техновечірку в Києві

Takflix

50% вартості кожного квитка переведуть на рахунок фонду "Повернись живим"

Український онлайн-кінотеатр оприлюднив фільм "Присвячується молоді всього світу ІІ", який розповідає про техновечірку в Києві, повідомляє "Дивогляд". 

Сюжет показує глядачам розвиток подій на вечірці "Схема", що відбулася у приміщенні кіностудії Олександра Довженка. Молодь активно рухається під синтетичні звуки Станіслава Толкачова.

"Кaмерa віддaляється тa нaближaється, створюючи відчуття ромaнтичного "піднесення" і водночaс – модерного "відчуження". Ця вечірка – спалахи світла, втеча від буднів, змінене сприйняття часу: що буде, коли молодь вийде в ранкове світло?", – кажуть автори фільму.

Режисерами картини виступили Ярема Малащук та Роман Хімей.

Переглянути стрічку можна на офіційному сайті онлайн-кінотеатру Takflix. Вартість квитка становить 49 грн. 50% вартості кожного з них переведуть на рахунок фонду "Повернись живим". 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у кінотеатрі "Жовтень" покажуть фільм швейцарського режисера, який понад 6 років живе і працює в Києві.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ