Леді Гага

Леді Гага підтвердила свою участь у новій частині "Джокера" – відео

Shutterstock

Знаменитість знову зіграє лиходійку

Чутки про те, що відома співачка і акторка зіграє роль у продовженні "Джокера" ходили вже давно, але підтвердження цього з'явилося лише зараз. Знаменитість знову з'явиться на екранах у ролі лиходійки. Детальніше про це розповідає "Дивогляд". 

Повідомляється, що у новій частині під назвою "Джокер: Божевілля на двох" головну роль знову виконає актор Гоакін Фенікс. Звичайно, що глядачі побачать вже знайому героїню Гарлі Квін, яку на цей раз зіграє не Марго Роббі, а саме Леді Гага.

Ця звістка не стала несподіванкою, адже раніше у мережі активно обговорювали ймовірну появу співачку у стрічці. Варто відмітити, що й сама Леді Гага підтвердила свою участь у проєкті, оприлюднивши короткий тизер до фільму в Instagram

А раніше режисер фільму оприлюднив обкладинку сценарію:

Сюжет ретельно приховують, тримаючи інтригу серед прихильників. Ймовірно, що глядачам знову покажуть історію стосунків Джокера і Гарлі Квін. 

Прем'єра нової частини "Джокера" запланована на 4 жовтня 2024 року. 

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у кінотеатрі "Жовтень" покажуть фільм швейцарського режисера, який понад 6 років живе і працює в Києві.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ