Книжки

У столичній книгарні міняють російські книжки на знижки для придбання українських – подробиці   

Shutterstock

"Перетворюй російські книги на "зброю" проти російської армії"

У київській книгарні "Сяйво книги" пропонують обміняти російські книжки на знижки для придбання українських. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram книгарні.

"Перетворюй російські книги на "зброю" проти російської армії. 24 лютого назавжди змінило хід думок українців. Для багатьох людей читати книги російською мовою стало просто неможливим, чимось чужим, неприйнятним. Якщо ви відноситеся до цієї категорії людей, ви вже точно замислювалися над тим, а що ж далі робити з "літературним агресором" у вашій домівці. Читати їх ви вже не зможете, викинути книгу вихована та високоморальна людина собі не дозволить.

Думаючи, яке рішення прийняти щодо книжок російською мовою, вирішили, що їхня доля – принести користь нашим військовим. Тому книгарня ініціює збір книжок, які ви вважаєте вже не мають місця у вашій домашній бібліотеці", – йдеться у повідомленні.

Всі зібрані російськомовні книжки відправлять на переробку, а виручені кошти підуть на ЗСУ. Кожен, хто принесе та здасть видання російською мовою, отримає знижку 10% на придбання книг.

Збір триватиме до 31 серпня у книгарні "Сяйво книги" за адресою: Велика Васильківська, 6. Усю необхідну інформацію можна уточнити за номером: +380673744755

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як видавництво у Черкасах поновлює роботу в час війни.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ