Руслана Писанка та Ігор Іскаков у проєкті "Зважені та щасливі"

Чоловік Руслани Писанки розкрив причину смерті акторки

відкриті джерела

Телеведучу поховають у Києві

На 57-му році з життя пішла відома українська акторка Руслана Писанка. Смерть стала великою несподіванкою для багатьох. "Дивогляд" повідомляє, що чоловік акторки Ігор Ісаков розкрив причину смерті свої дружини.

Смерть застала Руслану Писанку у ніч на 19 липня у Німеччині. Вперше з того часу її чоловік прокоментував смерть своєї коханої і назвав причину.

Ігор Ісаков повідомив, що Руслані Писанці діагностували рак в агресивній формі. Організм жінки не зміг побороти цю важку хворобу:

"На жаль, агресивна форма й трохи запущений. Так, як боролась вона, я б не зміг би навіть на половину. На жаль імунітет не витримав. Смерть і кремація", – розповів Ігор.

Акторку кремують в Європі, а поховають у Києві. Перше прощання з акторкою і телеведучою відбудеться у Німеччині.

"Потім, після оформлення всіх паперів, я відвезу мою Русю додому. У Київ. Як скоро, то буде залежати тільки від швидкості оформлення", – зазначив Ісаков.

Ігор зізнається, що після смерті дружини почувається дуже погано, але поступово повертається до життя, оскільки цього би хотіла Руслана Писанка:

"Розчавлений, зломлений, знищений. Знаю, що то б ніколи не сподобалось моїй дружині, тож намагаюсь потроху починати відпускати. Спробую зрозуміти сенс її улюбленого вислову "життя прекрасне", – поділився чоловік акторки.

Ісаков також подякував всім за підтримку і приємні слова у пам'ять про Руслану Писанку:

"Дякую за те, що Ви поділяєте цей біль зі мною. Молюсь за вас, за Україну. Точно знаю, що Бозя забере її до себе, бо вона точно того варта", – підсумував Ігор Ісаков.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що під час зйомок популярного серіалу Netflix загинули два актори.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ