Батьківщина-Матір

85% українців підтримали демонтаж найбільшого в Україні гербу СРСР – Мінкульт

Shutterstock

В опитуванні були доступні три варіанти відповіді

В Україні можуть демонтувати найбільший герб Радянського Союзу, який розміщений на монументі Батьківщина-мати у Києві, повідомляє "Дивогляд". 

Відповідне повідомлення у своєму Telegram-каналі оприлюднив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. Міністр відмітив, що за результатами опитування у мобільному додатку "Дія", близько 85% з 750 тис користувачів проголосували за  відповідні зміни.

В опитувані "Як бути з гербом СРСР на щиті "Батьківщини-матері" були доступні три варіанти відповіді:

  • "Залишити, як є";
  • "Зняти герб СРСР";
  • "Замінити на тризуб".

Так, герб СРСР на монументі Батьківщина-мати можуть замінити на герб України. 

"Цифри говорять самі за себе – це опитування стало другим за залученістю опитуванням в Дії. Так, ми могли все зробити без консультацій із громадськістю. Зробити на власний розсуд. Але я впевнений, що діалог із суспільством – вкрай важливий. Його потрібно ініціювати по таких питаннях, тим більше коли нам це нічого не варте", – зазначив Ткаченко.

Міністр додав, що наразі демонтаж не відбуватиметься, адже це потребуватиме величезних коштів та великої кількості часу на цей процес.

"Я також проголосував за заміну герба СРСР на наш тризуб", – наголосив міністр.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Києві під час демонтажу скульптури під "Аркою дружби" у росіянина відвалилася голова.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ