Україна

В Україні запускають безкоштовний онлайн-курс про історію та культуру нашої держави

Shutterstock

Програму розробляли фахівці різних напрямків діяльності

Міністерство цифрової трансформації запровадило безкоштовний онлайн-курс "Be Brave Like Ukraine", присвячений культурі й історії України, повідомляє "Дивогляд".

До курсу увійшло 16 уроків, тривалістю близько 10 хв. Учні, які доєднаються до курсу, дізнаються більше про культуру, історію та народну творчість України, а також її географію, національну кухню, фольклор, спосіб ведення бізнесу, як всередині держави, так і за кордоном тощо.

Особливо цікавим цей курс буде для тих, хто мало знає про Україну, або хоче поглибити свої знання. Уроки доступні двома мовами – українською та англійською, що дуже зручно для іноземців.

Над програмою "Be Brave Like Ukraine" працювали онлайн-університет Choice31, креативна агенція Banda, Мінцифри, а також фахівці з історії, культури, теології, бізнесу та політології.

"Зараз люди асоціюють нас із сміливістю, але вони не знають, що наша нація була такою завжди. Цей курс – чудова можливість дізнатися більше про нашу націю", – зазначив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Україні запровадили онлайн-курс про АР Крим і кримських татар.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ