В яких популярних телешоу знімалася Руслана Писанка – відео

Яскрава особистість на українському телебаченні

Вночі у вівторок, 19 липня, на 56-му році життя, від важкої хвороби померла відома українська телеведуча Руслана Писанка. У пам'ять про неї "Дивогляд" вирішив нагадати вам про найпопулярніші телевізійні шоу, в яких брала участь видатна культурна діячка України.

"Танці з зірками"  – один з найпопулярніших проєктів ранніх 2000-х, в якому взяла участь й Руслана Писанка. Телеведуча вийшла на танцювальний майданчик в парі зі своїм партнером Миколою Коваленком. З першого ж виступу пара привернула до себе увагу глядачів і в результаті посіла третє місце.

"Зірка+Зірка"

Руслана Писанка стала учасницею цього телевізійного проєкту у 2010 році. Вона співала в дуеті з оперним співаком Володимиром Гришком. І хоча дует не здобув перемогу, Писанка проявила себе, як сильного конкурента.

У 2013-му Руслана взяла участь у досить сміливому реаліті-шоу "Вишка", де долала свої страхи і отримувала незабутній досвід. Тренером телеведучої був професіонал зі стрибків у воду Ілля Кваша, а до незалежного жюрі увійшли Володимир Зеленський, Тамара Токмачова та Дмитро Саутін.

"Зважені та щасливі"

У цей проєкт Руслана Писанка прийшла разом зі своїм чоловіком Ігорем Ісаковим у 2017 році. Подружжя взяло участь у сімейному сезоні і разом крокувало до тіла своєї мрії. Попри те, що пара дійшла до фіналу, але вибула за рішенням глядачів, результати Руслани та Ігоря були вражаючими. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що відомий український ведучий загинув у боях проти окупантів.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше