Дитячі малюнки про війну

У Польщі організують виставку дитячих малюнків про війну в Україні

#momiseewar

Експозицію покажуть у понад 25 польських містах

У Польщі представлять проєкт "Мамо, я не хочу війни", в рамках якого покажуть дитячі малюнки про повномасштабне вторгнення росії в Україну, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на #momiseewar.

Експозицію створюють за допомогою українського проєкту "Мамо, я бачу війну" і Державного архіву Польщі. Дитячу творчість продемонструють вже 19 липня в Перемишлі, Познані, Катовіце й Варшаві. Загалом її покажуть у понад 25 польських містах.

"Діти бачать війну однаково незалежно від того, у який час чи в якому місці відбуваються бойові дії. Тематика й образи на малюнках незмінні, діти однаково переживають війну. Війну, якої вони не починали, але жертвами якої вони стали", – розповідає Павел Пєтржик – гендиректор Державних архівів.

Виставку організовують у багатолюдних місцях, щоб якомога більше людей побачили дитячі малюнки, які доповнюватимуть текстовим супроводом українською, польською й англійською мовами.

Після проведення виставки організатори створять з малюнків колаж, який планують продати на NFT-аукціоні. Всі виручені кошти надійдуть у фонд допомоги діткам, що постраждали в результаті війни. 

Якщо ви також хочете подивитися дитячу творчість, то перейдіть за посиланнями на сайт української організації, а також сторінки у Facebook, Telegram й Instagram.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Житомирі 400 дітей намалювали найбільшу картину України.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ