українська дизайнерка створила колекцію одягу для Gucc

Вишивка, аплікація і фольклор: українська дизайнерка створила колекцію одягу для Gucci

Gucci Vault

До колекції увійшли різноманітні вишиванки і сукні, створені у традиційному українському стилі

Дизайнерка з України на ім'я Віта Кін презентувала свою капсульну колекцію для бренду Gucci за українськими мотивами, передає "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

На сайті популярного бренду повідомляється, що до колекції Vita Kin увійшли різноманітні вишиванки і сукні, створені у традиційному українському стилі. Авторка нових моделей одягу не приховує, що надихнули її на нові ідеї саме українська вишивка і орнаменти.

Нова колекція бренду Gucci складається з різноманітних міні- та максі-суконь, з цікавими принтами і малюнками, спідниць, блуз-вишиванок, шалі та кейпа. Весь одяг створений з льону і прикрашений вишивкою або аплікацією.

Колекцію Vita Kin вже оцінили прихильники бренду. Вони називають її "невинно фольклористичною і невимушено витонченою". Придбати одяг можна на офіційному сайті Gucci Vault. Вартість позицій становить від €950 до €2,1 тис.

Експерт у fashion-критиці та історії моди на ім'я Зоя Звиняцьківська відмітила, що дизайнерка Віта Кін вже багато років працює над розвитком свого власного стилю, в якому використовує народні елементи і мотиви різних національностей:

"Українські мотиви (якщо їх можна відокремити) розглядаються як частина великого світового орнаментального народного епосу, елемент яскравого неприборканого життя, що в моді зазначають як "трайбл", – зауважує критикиня.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ