"Танок на майдані Конґо"

ТНМК випустив пісню, присвячену тимчасово окупованому українському місту – відео

tnmkongo / Instagram

"Правда в тому, що Україна – єдина"

Український гурт "Танок на майдані Конґо" представив нову пісню під назвою "Енергодар – це Україна". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram колективу.

Українське місто Енергодар (Запорізька область), яке розташоване біля найбільшої у Європі Запорізької АЕС, вже протягом 4 місяців окуповане рашистами. Головним героєм кліпу став Олег Михайлюта (Фагот), а автором тексту – Олександр Сидоренко (Фоззі). 

"Місто-супутник, місто-робітник. Загарбники/росіяни/орки (непотрібне – викреслити) окупували Енергодар, вони вбивають, катують та тероризують населення, намагаючись залякати, зламати та усіляко запевнити всіх, що окупація – надовго. Це – неправда. Бо Енергодар – це Україна. Правда в тому, що Україна – єдина"

Незважаючи на окупацію деяких українських територій, артисти не миряться з тим, що "хвора російська імперія досі намагається повернути нас в радянські часи та вкрасти в нас частину території".

"Кожен дециметр нашої землі є невіддільною частиною України. Це – аксіома. Окупанти нищать робітників ЗАЕС – вони вбили Андрія  Гончарука, вони розстріляли Сергія Швеця. Весь цивілізований світ бачить, як росіяни поводяться на нашій землі. Цього вже не викреслити з історії світу. Ні-ко-ли"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Тарас Тополя вперше за 4 місяці побачився з дружиною.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ