Тарас Тополя

"Хтось в USA, а хтось у Харків": Тарас Тополя вперше за 4 місяці побачився з дружиною – фото

tarastopolia / Instagram

Зіркова пара зробила знімок на прощання

Український музикант і учасник гурту "Антитіла" Тарас Тополя вперше від початку війни зустрівся зі своєю дружиною, співачкою Alyosha. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram артиста.

Востаннє зіркова пара бачилася 24 лютого, коли Олена Тополя з трьома дітьми їхала у Золочів на Львівщину з батьком Тараса, а той вже обороняв столицю України від окупантів. Судячи з усього, музиканту дали довгоочікувану відпустку з фронту в Харкові, під час якої він побачився з коханою.

"Київ. Ранок – сто тридцять восьмий. Настрій – кохаю. Місяць – жити заради. Фото на прощання. Хтось в USA, а хтось у Харків. Хорошого польоту, кохана. Слава ЗСУ! Слава Україні!", – поділився Тополя.

Тарас Тополя та Alyosha
Тарас Тополя та Alyosha
Фото: tarastopolia / Instagram

Зауважимо, що після повномасштабного російське вторгнення Alyosha виїхала з дітьми у США, а її чоловік воює проти окупантів. Цього місяця в інтерв'ю Олена зізналася, що повернеться в Україну, бо вже "просто не може" та хоче побачитися з чоловіком.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Тарас Тополя розповів про жахи війни.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ