Ілон Маск

Ілон Маск став батьком близнюків, але старанно приховував це

Instagram / elonmusk

Відомо, хто подарував бізнесмену спадкоємців

Ілон Маск надає перевагу не розголошувати про своє особисте життя, тому часом зовсім несподівано з'являються нові приголомшливі факти про бізнесмена.

Так, нещодавно, стало відомо, що у мільярдера народилися близнюки. Хто подарував Маску спадкоємців,  розповідає "Дивогляд" із посиланням на Business Insider.

Відповідна інформація стала відома завдяки документам, в яких зазначено, що 51-річний власник компаній SpaceХ і Tesla став батьком двох малюків-близнюків.

Діти з'явилися на світ 21 листопада 2021 року у штаті Техас. Їхні імена ретельно приховуються, а ось про жінку, яка подарувала мільярдеру ще двох спадкоємців інформація відкрита.

Матір'ю близнюків стала співробітниця Маска на ім'я Шівона Зіліс. Повідомляється, що у квітні місяці Маск і Зіліс попросили окружний суд змінити імена їхніх дітей. Так, близнюки носитимуть прізвища батька і матері, як частину другого імені.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що син Ілона Маска змінює стать та ім'я.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ