Даріо Срна

"Ми боротимемося за наші клуби": ФК "Шахтар" може судитися з ФІФА

darijosrna / Instagram

У клубі стверджують, що "багато хто говорить, що підтримують Україну, але не роблять цього"

Директор з футболу "Шахтаря" Даріо Срна розкритикував Міжнародну федерацію футболу через рішення щодо легіонерів з УПЛ. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mirror.

Так, ФІФА дозволила легіонерам розривати контракти зі своїми роботодавцями та приймати подальші кар'єрні рішення без виплати компенсацій. Срна вважає, що організація не підтримує та не захищає Україну, а тому футбольний клуб готовий із нею судитися.

"Багато хто говорить, що підтримують Україну, але не роблять цього. Наприклад, ФІФА не захищає український футбол і його гравців, як УЄФА. Ми, як клуби, шукаємо якийсь компроміс у цій складній ситуації, тому що в іншому випадку ми безкоштовно втратимо багатьох футболістів, в яких ми вклали гроші.

ФІФА повинна розуміти, що зобов'язана захищати всіх гравців з України – це їх обов'язок у цій війні. Ми повинні знайти компроміс, інакше це буде складно, і нам, можливо, доведеться звертатися до суду.

Ми боротимемося за наші клуби, тому що хочемо, щоб нас поважали – ми найкращий клуб у Східній Європі, і ми будемо боротися за цей імідж і повагу до нас. Інші допомогли нам. Президент УЄФА Александер Чеферін допоміг нам вижити, але ФІФА цього не робить, і якщо вони цього не зроблять, ми подамо до суду", – розповів Срна.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що український воротар став автором сейву року в чемпіонаті Іспанії.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ