залишки невідомої ведмедесобаки

Палеонтологи виявили залишки невідомої ведмедесобаки приголомшливих розмірів – фото

peerj.com

Ці істототи з'явилися у Північній Америці ще 45 млн років тому

У південно-західній частині Франції учені-палеонтологи виявили скам'янілості дивовижної тварини, яка була схожа на собаку, але мала розміри ведмедя. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Peerj.

Науковці встановили, що цей новий невідомий вид ведмедів Tartarocyon cazanavei мешкав на території Європи ще 12 млн років тому. Амфіціоніда – це хижі ссавці, що загинули. Вони мали дивовижну схожість з собаками та ведмедями одночасно.

Як повідомляється, ці істоти з'явилися у Північній Америці ще 45 млн років тому. Вони мешкали, здебільшого, у Європі, Азії та Африці. Востаннє цей вид хижаків спостерігався 8 млн років тому.

Учені знайшли на території сучасної Франції щелепу artarocyon cazanavei і передали її на експертизу. Аналіз показав, що ведмеді харчувалися переважно хребетними і любили подрібнювати їхні кістки.

За довжиною зубів учені встановили, що амфіціоніди мали масу близько 195 кг і були найбільшим представником свого сімейства в Європі. Найменші істоти мали вагу близько 9 кг, найбільші – 300 кг.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені почали сумніватися в тому, що 550 млн років тому відбулося масове вимирання.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ