Марс

Марсохід Perseverance знайшов загадкову срібну "ковдру" на Червоній планеті – фото

Shutterstock

Цей об'єкт раніше використовувався ровером

Ровер Perseverance Національного космічного агентства NASA зафіксував на Марсі невідомий об'єкт срібного кольору, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter апарату.

Науковці дослідили цей загадковий срібний об'єкт і назвали його космічною "ковдрою", яка допомогла марсоходу раніше. "Ковдра" розташовувалася на дні кратера Джезеро і була затиснута між двома каменями. Як відомо, саме цей марсіанський кратер Джезеро досліджував Perseverance у лютому 2021 року. 

Повідомляється, що на той момент марсохід приніс з Землі певні об'єкти, а ця срібна "ковдра" була необхідна для приземлення.

"Несподівана знахідка на Марсі – це шматок теплової "ковдри", який впав на поверхню планети під час приземлення Perseverance у 2021 році. Блискучий шматок фольги є частиною термоковдри – матеріалу, що використовується для контролю температури. Можливо, його сюди принесло вітром", – заявила команда NASA.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у NASA показали, як виглядає Марс з близької відстані.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ