Тільда Свінтон

Британська акторка Тільда Свінтон зачитає "Словник війни" українців на фестивалі у США

zuonline.ch

Організатор заходу Аарон Хіклін особисто поїхав в Україну, щоб привезти кілька цікавих історій

Популярна акторка з Великої Британії на ім'я Тільда Свінтон зачитає "Словник війни" українців на літературному фестивалі, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook автора проєкту Остапа Сливинського. 

Захід під назвою Deep Water Festival відбудеться на території США:

"Виживуть тільки коханці" з Тільдою Свінтон – то був фільм одного з наших мирних вечорів. Ми дивилися його на найбільшій вдома порожній стіні, посідавши втрьох з котом довкола променя проектора. Тоді здавалося, що це і є синонім життя: спокій, у який проникає щось інше, неможливе, але також справжнє. Тепер Тільда Свінтон читатиме "Словник війни", котрий є синонімом іншої неможливості, яка також стала нашою справжністю", – написав Сливинський.

Повідомляється, що організатор фестивалю Аарон Хіклін особисто поїхав на територію України, де ведуться бойові дії, щоб привезти кілька цікавих історій.

"Словник війни" був перекладений Тарасом Малковичем англійською мовою. Разом із Тільдою його зачитає шотландсько-американський актор Алан Каммінґ.

"Дуже дякую Тарасу Малковичу за невтомний культурний менеджмент і переклад. А особливо дякую всім авторкам і авторам "Словника". Ми разом творимо абетку нашого спротиву", – сказав Остап Сливинський.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що легендарний актор Роберт де Ніро може приїхати до України.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ