Російський солдат

Матір російського окупанта заявила, що якби росія не розпалила війну, то постраждала б від нападу України

Shutterstock

Маразм росіян не знає меж

Матір російського вояки, який наразі перебуває у полоні, повідомила, що якби "друга армія світу" не напала на нашу державу, то Україна сама напала б на рф. Про це вона заявила у розмові з українцями, повідомляє "Дивогляд".

Матір російського окупанта з усією впевненістю стверджує, що "нацизм не притаманний росії", яка сьогодні не вбиває, а "визволяє" мирний народ від так званих "націоналістів". На думку росіянки нацизм зароджується тоді, коли народ вважає свою державу головною, а всі інші – жалюгідним непотребом.
 
Коли українці запитали росіянку, що вона думає, щодо дій путінської росії в Україні, то у відповідь почули наступне:

"Нацизм генетично не притаманний росіянам", – заявила жінка, яка не вірить фактам і відеороликам, що яскраво підтверджують нациз на рф.

Більше того, матір окупанта каже, що вона також має докази щодо "нацистських" ухилів в українців. При цьому вона натякнула, що якби росія не здійснила напад на Україну, то постраждала б сама.

 "Але ми до вас не прийшли, розумієте? Ми до вас не прийшли", – сказав українець.

"Напевно, не встигли. Не встигли", – відповіла росіянка.

"Тобто, ви вважаєте, що ми, напевно, не встигли до вас прийти. Вас не цікавить, з чим ми мали до вас прийти, з якою зброєю. Нічого не цікавить. Ви просто вірите в те, що ми повинні були до вас прийти. Перепрошую, думаю, цієї розмови достатньо для того, щоб інші росіяни поглянули та зробили свої висновки", – відповів українець.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що російський вояка прикинувся мертвим, щоб втекти з України.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ