поштова марка з зображенням Володимира Зеленського

У Польщі випустили поштову марку з зображенням Володимира Зеленського – фото

Łukasz Wantuch / Facebook

Ціна на товар зростатиме вже за кілька днів

У Польщі випустили поштові марки з Президентом України Володимиром Зеленським, повідомляє "Дивогляд".

Ініціатором створення марки став депутат Краківської міської ради Лукаш Вантух, а друком займалася компанія Poczta Polska. Загалом було виготовлено 99 аркушів, а на кожному з них розміщено 9 марок. Кожна з марок пронумерована та має QR-пoсилання.

Вартість однієї марки з зображенням Зеленського становить 500 злотих, вартість аркуша – 4,5 тис злотих. Ціна зростатиме вже за кілька днів, але навіть це не зупиняє людей, які регулярно купують новий товар.

"Ціна однієї марки 500 злотих (тож набір 4500 злотих). Така ціна діє лише кілька днів. І тоді вона виросте. А якщо я зможу завершити весь план, я перестану її продавати і вона буде доступна тільки на аукціонах. Як завжди, вся сума йде на закупівлю гуманітарної допомоги для України", – написав Лукаш Вантух.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що марку "Укрпошти" з "рускім воєнним кораблем" продали на аукціоні за 5 млн грн.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ