Стрес

Через війну майже 5 млн українців втратили роботу

Depositphotos

У разі ескалації бойових дій ситуація погіршиться

Внаслідок повномасштабного російського вторгнення в Україну вже 4,8 млн громадян втратили роботу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Міжнародну організацію праці.

На думку фахівців, у разі негайного припинення війни 3,4 млн українців могли би швидко повернутися до своєї роботи, що зменшило б втрати зайнятості до 8,9%. Якщо ж відбудеться ескалація бойових дій, то частка безробітних може зрости до 7 млн.

Окрім цього, війна вплинула на ринок праці в сусідніх до України та росії регіонах. Згідно з очікуваннями МОП, найбільш негативний ефект буде в Угорщині, Молдові, Польщі, Румунії та Словаччині, а також наслідки відчують країни Центральної Азії (наприклад, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан та Узбекистан).

"Якщо військові дії триватимуть, українські біженці будуть змушені довше залишатися в еміграції, що створить додатковий тиск на ринок праці та системи соціального захисту в цих сусідніх державах та збільшить безробіття в багатьох із них", – розповіли експерти.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, які професії для українців будуть затребувані після війни.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ